Offering you a complete choice of products which include flex tape for seal leakage tape for water leakage super strong waterproof tape, soft silicone gel tape for scar removal, adhesive glue tape, aluminium foil tape, invisible waterproof glue with brush and waterproof flex tape.
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Color | black |
| Brand | Shivay Impex |
| Usage/Feature | Home |
| Packing type | box |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Warranty | no |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 105 / Piece Get Latest Price
| Sheet Size | 10cm x 10cm |
| Brand | Shivay impex |
| Color | cream |
| Material | silicone |
| Warranty | No |
| Pattern | Simple |
| Style | Morden |
| Weight | 100 g |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 80 / Piece Get Latest Price
| Tape Length | 20 m |
| Color | multicolor |
| Brand | Shivay Impex |
| Usage/Application | Glue use and home application |
| warranty | no |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 55 / Roll Get Latest Price
| Color | gray |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Warranty | no |
Minimum order quantity: 100 Roll
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Brand | Shivay Impex |
| Packaging Type | Bucket |
| Color | blue |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Usage/Feature | Home |
| Color | black |
| Brand | Shivay Impex |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Warrnty | no |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 270 / Roll Get Latest Price
| Material | PET |
| Color | Yellow |
| Packaging Type | Roll |
| Pattern | plain |
| Shape | round |
| Warranty | no |
| Usage/Application | any |
| Style | modern |
| Design | simple |
Minimum order quantity: 100 Roll
Arpit Gadhiya (CEO)
Shivay Impex
5th Floor, I-504, Sarjan Vatika, Dabholi Road
Surat - 395004, Gujarat, India