We are a leading of bluetooth speaker with wireless, digital mirror clock, 4 pcs plastic solar step light, orange 3 in 1 charging cable and portale karaoke speaker kits from Surat, India.
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Color | Black |
| Connector Type | Bluetooth |
| Shape | Rectangular |
| Dimension (W x H x D) | 32 x 24.5 x 13 Centimeters |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Style | modern |
| Packing type | box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 185 / Piece Get Latest Price
| Color | silver |
| Material | Mild Steel |
| Size/Dimension | 13.5W x 7.5H Centimeters |
| Brand | Shivay Impex |
| Quantity Per Pack | 1 |
| Weight Kg | 179 g |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Packing type | box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 180 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 1 W |
| Mounting Type | Surface Mounted |
| CCT | 3000 K |
| Usage/Application | Outdoor |
| Body Material | Glass |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | IP20 |
| Install Style | Step Light |
| Input Voltage | 220-240 V AC |
| Frame Color | Black |
| Louver Type | Open |
| Warranty | no |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Packing type | box |
| Product Dimensions | 11L x 11W x 11H Centimeters |
| Power Source | Solar Powered |
| Room Type | Kitchen |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Cable Type | USB C |
| Warranty | no |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Brand | Shivay Impex |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 290 / Piece Get Latest Price
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Warranty | no |
| Shape | Square |
Minimum order quantity: 100 Piece
Arpit Gadhiya (CEO)
Shivay Impex
5th Floor, I-504, Sarjan Vatika, Dabholi Road
Surat - 395004, Gujarat, India