We are a leading of 2 in 1 car vacuum, high power car vacuum cleaner and black foot pump from Surat, India.
₹ 210 / Piece Get Latest Price
| Power Consumption | 120 Watts |
| Function | Dry |
| Material | plastic |
| Color | black |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Style | modern |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Function | Dry |
| Material | plastic |
| Weight | 480 g |
| Dimension | 10L x 10W x 5H Centimeters |
| Color | multicolor |
| pattern | plain |
| design | simple |
| style | modern |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 210 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Machine Type | Manual |
| Head | steel&plastic |
| Brand | Shivay Impex |
| Warranty | no |
| Color | black |
| Packaging Type | box |
| Usage/Application | Bicycle, Bike, Car, Football, Valley balloon |
| Weight | 430 g |
Minimum order quantity: 100 Piece
Arpit Gadhiya (CEO)
Shivay Impex
5th Floor, I-504, Sarjan Vatika, Dabholi Road
Surat - 395004, Gujarat, India