of a wide range of products which include night lamp ball - milky way, beauty crystal ball, 7 color moon lamp and 15cm moon lamp.
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Theme | Galaxy |
| Ball Diameter | 8cm |
| Light Color | Multicolor |
| Power Source | USB Powered |
| Base Material | Wooden |
| Ball Material | Crystal |
| Engraving Method | 3D Laser |
| Control Type | Touch Control |
| Packaging | Standard Box |
| Warranty | No |
| Pattern | Simple |
| Style | Morden |
| Brand | Shivay Impex |
| Weight | 350 g |
| Dimensions | 5D x 5W x 7H Centimeters |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 130 / Kg Get Latest Price
| Color | Transparent |
| Brand | Shivay Impex |
| Material | crystal |
| Packaging Type | box |
| Shape | round |
| Usage/Application | any |
| Weight | 350 Grams |
| Pattern | plain |
| POWER SOURCE | MANUAL |
Minimum order quantity: 100 Kg
₹ 220 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Night Lamp |
| Color | Cool White |
| Power Souce | Battery |
| Controller Type | Button |
| Shape/Design | Round |
| Waterproof | No |
| Light Direction | Adjustable |
| Pattern | Plain |
| Usage | Decoration |
| Room Type | yes |
| Lamp Type | yes |
| Brand | Shivay Impex |
| packing type | box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 265 / Piece Get Latest Price
| Size | 15 cm |
| Color | Yellow |
| Usage/Application | Night Lamp |
| Material | Crystal |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Style | modern |
| Packing type | box |
| Warranty | no |
Minimum order quantity: 100 Piece
Arpit Gadhiya (CEO)
Shivay Impex
5th Floor, I-504, Sarjan Vatika, Dabholi Road
Surat - 395004, Gujarat, India