Leading of telescopic foldable fan, pet comb brush, one step hair dryerand styler, mobile heat comb, automatic water dispenser and simply hair straightener from Surat.
₹ 210 / Piece Get Latest Price
| Color | green |
| Material | plastic |
| Dimensions | 12D x 12W x 10H Centimeters |
| Weight | 240 grams |
| Packaging Type | Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 40 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Brand | Shivay Impex |
| Usage/Application | Home Purpose |
| Packaging Type | box |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 350 / Piece Get Latest Price
| Color | Black |
| Type | Hot Air Brush |
| Material | plastic |
| Warranty | No Warranty |
| Usage & Application | any |
| Dimensions LxWxH | 15 x 9 x 6 cm |
| Pattern | plain |
| Design | simpe |
| Style | modern |
| Packing type | box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 99 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Teeth Type | Wide And Fine |
| Comb Design | Pocket Comb |
| Usage | Women, Home Use |
| Color | Pink |
| Warranty | No |
| design | simple |
| pattern | plain |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 130 / Piece Get Latest Price
| Type of Water Dispenser | Hot Water Dispenser |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Material | Plastic |
| Certification | No |
| Dimensions | 5D x 5W x 18H Centimeters |
| Gross Weight | 200 g |
| Payment Method | Cash |
| Warranty | No |
| Auto Shut Off | No |
| Is It Electricity Required | Electricity Required |
| Minimum Order Quantity | 100 piece |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 240 / Piece Get Latest Price
| Type | Comb |
| Coating | Ceramic |
| Warranty | No Warranty |
| Color | Black |
| Size | medium |
| dimensions | 12 x 8 x 8 cm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 85 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Brand | Shivay Impex |
| Shape | Square |
| Warranty | No |
| Pattern | Simple |
| Style | Morden |
| Weight | 100 g |
| Dimensions | 20 x 20 x 20 Centimeters |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 140 / Piece Get Latest Price
| Brand | Shivay Impex |
| Type | All |
| Material | Stainless Steel |
| Plate Size | medium |
| Power Supply | Corded Electric |
| color | purple |
| Warranty | no |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
Minimum order quantity: 100 Piece
Arpit Gadhiya (CEO)
Shivay Impex
5th Floor, I-504, Sarjan Vatika, Dabholi Road
Surat - 395004, Gujarat, India