Offering you a complete choice of products which include rechargeable study lamp comes with touch on off and student eye protection 3 step, under cabinet light, falooda 360ml 2 pcs, insulation wire glue and sparrow led light.
₹ 120 / Piece Get Latest Price
| Light Color | Cool White |
| Warranty | no |
| Weight | 110 g |
| Material | plastic |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Packing type | box |
| Brand | Shivay Impex |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 230 / Piece Get Latest Price
| Warranty | No |
| Design | simple |
| Pattern | plain |
| Style | Morden |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 122 / Piece Get Latest Price
| Brand | Shivay Impex |
| No. of Pins | 2 Pin |
| Usage/Application | For Home & Office |
| Color | White |
| Design | Simple |
| warranty | No |
| Pattern | Plain |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 135 / Piece Get Latest Price
| Packaging Type | Bag |
| Form | Liquid |
| Color | Black |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Warranty | no |
| Packing type | box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 190 / Piece Get Latest Price
| Lighting Type | 1-Way Light |
| Wattage | 20W |
| Body Material | Metal |
| IP Rating | IP20 |
| Light Source | LED |
| Body Color | Gold / Brass |
| Color Temperature | RGB |
| Warrenty | no |
| Style | Royal |
| Dimensions | 28L x 12W x 35H |
Minimum order quantity: 100 Piece
Arpit Gadhiya (CEO)
Shivay Impex
5th Floor, I-504, Sarjan Vatika, Dabholi Road
Surat - 395004, Gujarat, India