Our range of products include 3d hd cell phone magnifing screen enlarger projector for movies videos and gaming, portable travel bidet spray, multi cleaning pen, curve design pen, smart swab ear cleaner and star master lamp.
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Type | Mobile Cover |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Size/Dimension | 10 x 5 x 10 |
| Shape | square |
| Design | simple |
| Pattern | plain |
| Packing type | box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Material | PVC |
| Color | White |
| Usage/Application | For Hotels |
| Packaging Type | box |
| Size/Dimension | 7.1 x 7.1 x 23.7cm |
| Shape | Round |
| I Deal In | New only |
| Pattern | plain |
| Style | modern |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 40 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Usage/Application | any |
| I Deal In | New Only |
| Brand | Shivay Impex |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Style | modern |
| Warranty | no |
| Packing type | box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Ink Color | Blue |
| Packaging Type | box |
| Usage/Application | Promotional |
| Quantity Per Pack | 1 |
| Warranty | no |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Style | modern |
| Shape | square |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Product Type | Ear Scoop |
| Usage | Home Use |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Bud Material | Plastic |
| Usage/Application | Hospital |
| Brand | Shivay Impex |
| Feature | Ear Cleaner |
| Design | simple |
| Warranty | no |
| Pattern | plain |
| Packing type | box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 160 / Piece Get Latest Price
| Material | ABS Plastic |
| Usage/Application | room dacorating |
| Packaging Type | box |
| Pattern | plain |
| Waterproof | no |
| Shape | round |
| Packing type | box |
| Design | simple |
| Warranty | no |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 999 / Piece Get Latest Price
| Material | silicone |
| Color | Black |
| Warranty | no warranty |
| Weight | 150 g |
| Dimension | 15 x 9 x 25cm |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 350 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 800W |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Warranty | no |
| Packing type | box |
| Brand | Shivay Impex |
| Dimensions | 15D x 5W x 10H Centimeters |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Packaging Type | box |
| Quantity Per Pack | 1 |
| Brand | Shivay Impex |
| Color | green |
| Warranty | no |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Gender | Unisex |
| Type | Metal |
| Design | simple |
| pattern | plain |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 120 / Piece Get Latest Price
| Mount Type | Magnet |
| Material | Aluminum |
| Warranty | No |
| Pattern | Simple |
| Style | Morden |
| Brand | Shivay Impex |
| Weight | 200 g |
| Dimensions | 6 x 6 x 9 cm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Organizer Type | Multi Slot |
| Material | Fabric |
| Suitable For | Visiting Cards, Keys, Pens |
| Color | Black |
| Shape | Rectangular |
| With Drawer | Single Drawer |
| Warrenty | no |
| design | simple |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Design Type | plain |
| Style | modern |
| packing type | box |
| Pettern | plain |
| Warranty | no |
| Shape | square |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 40 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Agriculture |
| Material | Mild Steel |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Warranty | no |
| Style | modern |
| Brand | Shivay Impex |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 220 / Piece Get Latest Price
| Color | Blue |
| Material | Plastic |
| Power Source | Battery Powered |
| Brand | Shivay Impex |
| Body Material | plastic |
| Suitable For | yes |
| l x w x h | 17.8D x 25.4W x 2.8H Centimeters |
| weight | 180 g |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Brand | Shivay Impex |
| Material | Plastic |
| Color | green |
| Warranty | no |
| Packaging Type | box |
| Design | simple |
| Pattern | plain |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 315 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage | for Shops |
| Weight | 380 g |
| Dimension | 24D x 7W x 8.5Hcm |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Packing type | box |
| Brand | Shivay Impex |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Mounting Type | Tabletop |
| Packing type | box |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Warranty | no |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 810 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Mounting Type | Tabletop |
| Country of Origin | Made in India |
| Packing type | box |
| Brand | Shivay Impex |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 205 / Piece Get Latest Price
| Area Of Coverage | 650 Sq Ft |
| Material | Plastic |
| Form | Electric |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | For Mosquito killing |
| Warranty | No |
| Pattern | Simple |
| Style | Morden |
| Brand | Shivay Impex |
| Weight | 350 g |
| Dimensions | 15 x 12 x 8 Centimeters |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 350 / Piece Get Latest Price
| Body Material | ABS Plastic |
| Warranty | no |
| Brand | Shivay Impex |
| Usage | Indoor Outdoor Both |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Style | modern |
| Packing type | box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 740 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 1 seater |
| Frame Material | Polyurethane (PU) |
| Back Type | High Back |
| Seat Material | Polyester |
| Cushion Available | No |
| Arm Type | Without Armrest |
| Brand | Shivay Impex |
| Dimensions | 20D x 10W x 10H Centimeters |
| Style | Morden |
| Warranty | No |
| Pattern | Simple |
| Weight | 800 G |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 20 / Piece Get Latest Price
| Compatible With | AirPods Pro |
| Material | Silicone |
| Type | Protective Case |
| Features | Waterproof |
| Design | Solid Color |
| Color | Pink |
| Shape | Oval |
| Country of Origin | India |
| Warrenty | no |
| Dimensions | 12 x 8 x 3 cm; 50 g |
| Brand | Shivay impex |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 5.50 / Piece Get Latest Price
| Color | Multicolor |
| Warranty | No |
| Design | Simple |
| Pattern | Plain |
| Style | Morden |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 6 / Piece Get Latest Price
| Pen Type | Ballpoint Pen |
| Ink Color | Black |
| Material | Plastic |
| Brand | Shivay Impex |
| Packaging Type | Box |
| Point Type | Extra Fine |
| Size | 1 count (Pack of 2) |
| Is It Reusable | Yes |
| Weight | 30 g |
| Is It Customized | No |
| Waterproof Ink | Yes |
| Warranty | No |
| Pattern | Simple |
| Style | Morden |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 190 / Piece Get Latest Price
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Packaging Type | box |
| Shape | square |
| Warranty | no |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
Minimum order quantity: 100 Piece
Arpit Gadhiya (CEO)
Shivay Impex
5th Floor, I-504, Sarjan Vatika, Dabholi Road
Surat - 395004, Gujarat, India