Pioneers in the industry, we offer motion sensor light with button and motion sensor light from India.
₹ 95 / Piece Get Latest Price
| Body Material | Plastic |
| Usage/Application | Office |
| Warranty | no |
| Weight | 40 g |
| Dimension | 11.8 x 10.2 x 3.4 cm |
| Length | 8.5 Centimeters |
| Body Color | white |
| I Deal In | New Only |
| Pattern | plain |
| Design | simple |
| Style | modern |
| Packing type | box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 95 / Piece Get Latest Price
| Lighting Type | LED |
| Usage/Application | Office |
| Warranty | no |
| Weight | 40 Grams |
| Dimension | 11.8 x 10.2 x 3.4 cm |
| Shape | round |
| Body Color | white |
| I Deal In | New Only |
| pettern | plain |
| design | simple |
| Brand | Shivay Impex |
Minimum order quantity: 100 Piece
Arpit Gadhiya (CEO)
Shivay Impex
5th Floor, I-504, Sarjan Vatika, Dabholi Road
Surat - 395004, Gujarat, India